Lékárna HERBA Sokolov - léčiva, čaje, vitamíny a minerály, kosmetika

Speciální akce

Naposledy proběhly tyto akce:

14. 10. 2019

Měření cévního věku

Zjistěte, v jaké kondici jsou vaše cévy. V týdnu od 14. do 18.10.2019 si v naší lékárně můžete nechat změřit cévní věk. Na měření je nutné se předem objednat, na tel.č. 352 628 700, nebo e-mailem: herba1@lekarna-herba.cz.

Více informací

14. 10. 2019

Nákupy Ona Dnes

Ve dnech 14. - 20.10.2019 máte skvělou příležitost nakoupit si kosmetiku VICHY se slevou 150,- Kč. Kupón se slevou 150 Kč platí na nákup jednoho produktu VICHY péče o pleť z řad Idealia, Aqualia, Liftactiv, Neovadiol, Slow Age, Minéral 89 a VICHY make-upy. Slevu můžete uplatnit pouze při předložení kupónu. Množství kupónů není omezeno. Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi, kupóny nelze sčítat a nelze je vyměnit za hotovost. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Tým lékárny HERBA

Více informací

Top služby

Dermocentrum Lékárna HERBA Sokolov

Dermatologické centrum

Moderní přístrojové vybavení a vysoký kredit naší dermoporadkyně jsou zárukou zlepšení kvality i komfortu vaší pleti, vlasů a ostatních kožních derivátů.

Více informací najdete zde

Titul Spokojený zákazník Karlovarského kraje

Ocenění

V obou lékárnách se klientům věnuje příjemný a ochotný mladý personál s vysokým odborným kreditem. O kvalitě poskytovaných služeb svědčí i získání titulu „Spokojený zákazník“ Karlovarského kraje.

Certifikát - dermokosmetika

Díky dlouhodobému kontinuálnímu vzdělávání našeho personálu v oblasti dermoporadenství jsme získali certifikát garantující vysokou odbornou erudovanost v oblasti dermokosmetiky od L´Oréal Cosmétique Active.


Partneři:
Sunar, Farmax, GS, Loreal, Vichy, Innéov, Sanoflore

Poukázky:
Accor, Sodexo, Cheque Dejeuner

Lékárna HERBA 1 Sokolovská 1622, 356 01 Sokolov tel./fax: 352 628 700 herba1@lekarna-herba.cz

Přijímáme platební karty:
V pay, Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard

copyright © 2021 Lékárna HERBA • webdesign Vendys graphics