Sortiment

Kosmetika

Kosmetika

Nabídka kosmetických přípravků je široká a různorodá. Počínaje péčí o různé typy pletí, přes péči o tělo, vlasy až k proleženinám. Prodáváme přípravky našich i renomovaných zahraničních značek, například: VICHY, ALCINA, LA ROCHE-POSAY, INNÉOV, SANOFLORE, DOLIVA…

Kůže je životně důležitý orgán. Je také orgánem největším a nejvíce vystaveným vnějším faktorům, stárnutí a následkům našeho chování. Narozdíl od ostatních orgánů je kůže vidět. Kůže odhalí na první pohled váš zdravotní stav. Ke krásnému stavu pleti vám nepomohou jenom zkrášlovací přípravky, musíte se naučit správnému způsobu života.

Pokožka umožňuje regulovat teplotu a čelit klimatickým změnám. Navíc zajišťuje biologickou rovnováhu: vystavení se slunečnímu záření po několik minut za den aktivuje syntézu vitamínu D na úrovni kůže.

Pokožka je první bariéra, která chrání tělo:

  • před vnějšími nepříznivými vlivy (rohová vrstva, dermis a podkoží)
  • před UVA zářením, které ničí pigmentové buňky, produkující melanin
  • před útoky bakterií, které narušují pH hydrolipidního filmu

Pokožka informuje

Tisíce nervových ukončení zaručují rychlý přenos vjemů mezi pokožkou a mozkem. Pokožka rovněž vypovídá o našem psychickém stavu. Naše vědomé a nevědomé starosti mohou být příčinou některých dermatóz.

Pokožka dýchá

Je to propustná vrstva, která absorbuje aktivní látky důležité pro epidermis. Vylučuje přebytečnou vodu a jiné látky pomocí potu, mazu a odumřelých buněk.Partneři:
Sunar, Farmax, GS, Loreal, Vichy, Innéov, Sanoflore

Poukázky:
Accor, Sodexo, Cheque Dejeuner

Lékárna HERBA 1 Sokolovská 1622, 356 01 Sokolov tel./fax: 352 628 700 herba1@lekarna-herba.cz

Přijímáme platební karty:
V pay, Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard

copyright © 2024 Lékárna HERBA • webdesign Vendys graphics