Sortiment

Potravní doplňky pro sportovce

Potravní doplňky pro sportovce

Široký sortiment potravních doplňků a pomůcek pro různé druhy sportů včetně poradenství, iontové a energetické nápoje, syrovátkové proteiny vysoké kvality s certifikací, nesteroidní hormony, rukavice, pásy a sportovní vybavení na objednávku.

Potravinové doplňky

Potravní doplňky jsou nutriční faktory (vitaminy, minerální látky, aminokyseliny, specifické mastné kyseliny a další látky) s významným biologickým účinkem, které se přidávají do potravin za účelem obohacení a zvýšení jejich výživové hodnoty. Potravní doplňky se typicky používají v doplňcích stravy ( přípravky svojí vnější podobou připomínající léčivé přípravky) a jiných tzv. funkčních potravinách. Přidávají se však často také např. do nápojů, cukrovinek, mléčných výrobků a jiných potravin. Jako potravní doplňky se užívají:

  1. vitamíny, např. C, B6, B12 atd.;
  2. minerály a stopové prvky, např. chróm, zinek aj.;
  3. extrakty z léčivých rostlin, např. guarana, ginkgo, ženšen, česnek aj.;
  4. další látky jako aminokyseliny, glukosamin, chitosan, cholin, inulin, jablečný ocet, karnitin, koenzym Q10, kreatin, kvasnice apod.

Iontové nápoje

Během fyzického výkonu (a ve velkých vedrech obzvláště) ztrácí naše tělo někdy až těžko uvěřitelné množství vody. A co hůře, nejen vody, nýbrž i značné množství iontů, čímž se celý organismus může dostat do silné nerovnováhy, což může mít za následek i kolaps. Představte si vaše tělo jako motor, který ženete do vysokých otáček. Pokud jej nebudete dostatečně promazávat a chladit, tak se vám buď přehřeje nebo zadře. A to se stane i s vaším těle. V lepším případě budete dostávat křeče do patřičných svalů a sníží se váš jak silový, tak vytrvalostní výkon. Tomu se dá poměrně snadno zabránit, a to užíváním vhodných iontových nápojů.Partneři:
Sunar, Farmax, GS, Loreal, Vichy, Innéov, Sanoflore

Poukázky:
Accor, Sodexo, Cheque Dejeuner

Lékárna HERBA 1 Sokolovská 1622, 356 01 Sokolov tel./fax: 352 628 700 herba1@lekarna-herba.cz

Přijímáme platební karty:
V pay, Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard

copyright © 2024 Lékárna HERBA • webdesign Vendys graphics